آخرین اخبار
دسته بندی : اخبار بازدید : 99
دوشنبه, 2 مهر 1397 - 01:28:22 چاپ

ورزشکاران ناشنوای مازندران با کمبود فضای تمرین مواجه هستند

44 ورزشکار ناشنوای مازندرانی به اردوی تیم‌های ملی دعوت شدند

رئیس هیئت ورزش‌های ناشنوایان مازندران با بیان اینکه دعوت از ۴۴ ورزشکار مازندرانی به اردوی تیم‌های ملی نشان دهنده ظرفیت بالای ورزشکاران ناشنوای مازندرانی است گفت: ورزشکاران ناشنوای مازندران با کمبود فضای تمرینی مواجه هستند.
 

سید سعید آرام در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در ساری اظهار داشت: ورزش ناشنوایان و کم شنوایان در مازندران دارای شرایط خاصی است و با وجود اینکه ظرفیت فنی قابل توجهی در میان ورزشکاران ناشنوای مازندرانی وجود دارد اما مشکلات زیادی نیز گریبانگیر آن‌ها است.

 

 

وی افزود: ورزشکاران ناشنوای مازندران با کمبود فضای تمرینی مواجه هستند و فضای تخصصی برای تعدادی از این ورزشکاران وجود ندارد و حمایت مالی و معنوی مناسبی نیز از سوی مسئولان از ورزشکاران ناشنوای مدال آور ‌صورت نگرفته است.

رئیس هیئت ورزش‌های ناشنوایان مازندران گفت: با وجود چالش‌های قابل توجه مالی، در رشته‌های مختلف ورزشی تحت پوشش فدراسیون ناشنوایان، تیم‌ها را به مسابقات قهرمانی کشور اعزام کردیم و به مدال‌های خوش‌رنگی ‌در رشته‌های مختلف دست پیدا کردیم.

آرام بیان کرد: دعوت از 44 ورزشکار مازندرانی در رشته‌های مختلف به اردوی تیم‌های ملی نشان دهنده ظرفیت بالای ورزشکاران ناشنوای مازندرانی است که 11 نفر از این تعداد را بانوان ورزشکار ناشنوا و کم شنوا تشکیل می‌دادند.

وی عنوان کرد: ورزشکاران مازندرانی در سال 93 در 9 رشته مختلف شامل بدمینتون، فوتسال، تنیس روی میز، تکواندو، فوتبال، کشتی، والیبال، کاراته، دوچرخه سواری به تیم‌های ملی فراخوانده شدند و بدون شک اگر به این روزشکاران بهاء داده شود نام مازندران و ایران را در میادین بین المللی سرافراز می‌کنند.

رئیس هیئت ورزش‌های ناشنوایان مازندران تصریح کرد: سال گذشته در مسابقات جهانی کشتی ناشنوایان به میزبانی ارمنستان، ورزشکاران مازندرانی یک مدال طلا و 3 مدال برنز به دست آوردند و در رشته فوتبال نیز 3 فوتبالیست ناشنوای مازندرانی مقام نخست آسیا را کسب کردند.

 

طراحی و برنامه نویسی : وب کاری