آخرین اخبار
دسته بندی : اخبار بازدید : 66
دوشنبه, 2 مهر 1397 - 01:03:53 چاپ

رئیس هیئت ورزش‌های ناشنوایان مازندران

رئیس هیئت ورزش های ناشنوایان و پیوند اعضا و بیماران خاص مازندران گفت: ورزشکاران ناشنوان مازندرانی در 10 رشته ورزشی در اردوی تیم ملی حضور دارند.

رئیس هیئت ورزش های ناشنوایان مازندران گفت: ورزشکاران ناشنوان مازندرانی در 10 رشته ورزشی در اردوی تیم ملی حضور دارند.

سعید آرام امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری اظهار داشت: در حال حاضر در بیشتر شهرهای استان هیئت ورزش‌های ناشنوایان برای کشف استعداد ورزشکاران ناشنوا فعالیت دارند.

 

وی با اشاره به کمیته فرهنگی ورزشی ناشنوایان در سطح استان مازندران، تصریح کرد: برای شناسایی ورزشکاران در تیم منتخب مازندران کمیته فرهنگی، آموزش، فوتبال، فوتسال، کشتی، والیبال، پینگ پنگ در استان شکل گرفت.

رئیس هیئت ورزش های ناشنوایان مازندران از حضور 37 ورزشکار مازندرانی در اردوی تیم ملی خبر داد و ابراز داشت: سال گذشته ورزشکاران ناشنوا مازندرانی موفق به کسب 10 مدال جهانی، آسیایی و بین‌المللی شدند.

آرام اضافه کرد: برای کشف نخبه و استعدادیابی ورزشکاران رشته‌های مختلف ورزشی همکاری دوجانبه‌ای با آموزش و پرورش استثنایی استان برای جذب دانش‌آموزان دختر و پسر در سطح استان داریم.

وی در پایان با اشاره به اجرای برنامه متنوع ورزشکاران ناشنوا در سطح استان مازندران، اذعان داشت: با همکاری کانون انجمن خانواده ناشنوایان در کنار فعالیت‌های ورزشی برنامه متنوع فرهنگی و هنری در مناسبت‌های مختلف برگزار می‌شود.

 

 

طراحی و برنامه نویسی : وب کاری